• Ново
Симпатична Шепи столче Заштитник, XL Thickest Соочи Авто столче Заштитници за Дете Бебе столче со Складирање Џебови, Возило Куче Покрие Подлога за SUV, Седан, Камион, Кожа
zoom_in

Симпатична Шепи столче Заштитник, XL Thickest Соочи Авто столче Заштитници за Дете Бебе столче со Складирање Џебови, Возило Куче

DEN 474.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【XL Големина & Цепнатинки Дизајн се Вклопува Сите Деца' Автомобил Места】- XL големина целосно покривање на столче и да се заштити од imprints.Цепнатинки овозможува latch систем за да се приспособат на сидро + појаси, компатибилен со сите големината на бебето детско седиште за автомобил, искористи бустер столче.Компатибилен ПОСТАВЕНИ на системот. 【Thickest Водоотпорен 600 D Оксфорд Ткаенина Соочи】- На столче заштитници се поместена со thickest пена, трајни и ефикасно да се спречи indents, imprints и гребнатини од играчки и домашни миленици' шепи на кожа и платно за површината.Лесно да се избрише чисти пот, spills, остатоци со влажна крпа. 【Не се Материјал се Топи & Против Пролизгување Дизајн】-еластичен против пролизгување мрежа на грбот е ВИСОКА температура отпорни, тие нема да се топи дури и во топло време.Задржи бебето седиште безбедно и да се спречи од лизгање и лизгање во текот вози без знаци во боја или боја на столче. 【Прилагодливи Безбедносни Ремени за Удобно се Вклопуваат】-На прилагодливи ремени се цврсти ,лесно да се инсталира и не е лесно да се скрши, ќе им се покрие безбедно да го потпирачи за глава.Сигурно се зацврсти нив за да се постигне совршено се вклопуваат.Нема потреба да се грижите за лизгање и предизвикува непријатност. 【Големи Џебови Лесно Складирање】- џеб обезбеди удобен простор за деца грицки, играчки и држи ги на дофат и да ја задржите вашиот автомобил уредни и чисти во текот на кратки и долги патувања.Напомена : Рака мие само.Најдобрите Решенија е достапно ако имате било какви прашања за производите.Големина На : 1 Пакет.

Избор на купувачот..