• Ново
Панталони Закачалка Мулти-Слој Фармерки Панталоните Ги Плакарот Нерѓосувачки Челик Рек Простор Saver за да се Врзуваат Шамија Шок Фармерки Крпа Облека(3 Pack )
zoom_in

Панталони Закачалка Мулти-Слој Фармерки Панталоните Ги Плакарот Нерѓосувачки Челик Рек Простор Saver за да се Врзуваат Шамија Шок

DEN 1552.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????Простор за заштеда на енергија панталони, облека закачалки 4 ниво панталони закачалки.Секој закачалка барем може да се одржи до 5 фармерки, панталони или други облека.Се зголеми за да го зачувате вашиот плакар простор и чувајте го на чиста и уредна.Силна носечка сила и нема да биде лесно да се биде надвор од форма. ????Не Slip Stainless челик облека панталони закачалки организатор Квалитетни нерѓосувачки челик направени се обезбеди strudy и издржливи.'Рѓа отпор и здрав изградба.Мазна површина и нула отпор.Заштитете го вашиот панталони панталони и облека од гребење и набори. ????Уникатен Дизајн Било Облеката е Погодна Мазна површина со транспарентност гума слој на крајот на закачалка за да се избегне облека падне од закачалката.Компатибилен со сите видови на облека.Совршен за висат на вашите фармерки, панталони, панталони, врски, шамија, итн.Кои го прават тоа компактен и организирани.Имајте панталони уредни и организација на половите и чисти.Ќе сакаат да бидат во можност да се откажам повеќе панталони и да се зачува простор. ????Лесен за Употреба - Секој закачалка може да биде обесен за 4 панталони/ врски во исто време.Заштедите на простор во вашиот плакар кои нудат повеќе простор за складирање некои други работи.Немојте да се грижите за дисторзија на панталони багажник, секогаш трајни и одржување на добра форма, како нејзин врвен квалитет. ???? 100% ЗАДОВОЛСТВО - Ако имате било какви прашања во врска со производот што сте го добиле, ве молиме ги споделите со нас, без двоумење.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го подобрат вашето купување искуства.

Избор на купувачот..