• Ново
MUMAZYL 2 X 8 Pack Етерични Масла Сет
zoom_in

MUMAZYL 2 X 8 Pack Етерични Масла Сет

DEN 525.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% ЧИСТА и ПРИРОДНИ МАСЛА - Сите Есенцијални Масла се тестирани од страна на независна лабораторија за тестирање на ефикасноста на секој масло.Секој масло е тестиран за своите корисници, како и да немаат спојници, адитиви и да се undiluted. 100% Чиста и Природни Ароматерапијата Одделение Масла - Сите есенцијални масла се тестирани од страна на независна лабораторија за тестирање на ефикасноста на секој масло.Секој масло е тестиран за своите корисници, како и да немаат спојници, адитиви и да се undiluted.Висок Квалитет Стаклено Шише - Нашата Фабрика Мирис на Нафта доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Повеќекратна употреба - се Користи во ароматерапијата за diffuser или во вашата бања, губење на / за нега на кожата, масажа, дома мириси, бања бомби мирис, DIY свеќи / сапун и повеќе.Идеја за Подарок : Доаѓа со прекрасен подарок кутија, оваа природни етерични масла во собата е исто така идеален подарок за вашите семејства, пријатели и љубители на роденден, годишнина, Денот на Вљубените или Божиќ.MUMAZYL 2 X 8 Pack Етерични Масла Поставите MUMAZYL Јасмин,Сандаловина,Рузмарин,Здравец,Frankincense,Камилица,Лаванда,се Етерични Масла се Поставува Органски Olant и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла со 8 Pack x 10 ML MUMAZYL Ветивер,Роза,Рузмарин,Камилица,Ylang Ylang,Бергамот,Ванила,Clary мудрец Етерични Масла Поставува Органски Olant и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла со 8 Pack x 10 ML.

Избор на купувачот..