• Ново
XIAZHOU Smart Електрична инвалидска Количка Сметководствена Ултра-Преносни Виткање Dual-Силен Безбедносен Систем Тивка Моторно Возило електромагнетни Хендикепирани Тра
zoom_in

XIAZHOU Smart Електрична инвалидска Количка Сметководствена Ултра-Преносни Виткање Dual-Силен Безбедносен Систем Тивка Моторно Возило

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вашиот најбезбедните : изборот на квалитет на електрична инвалидска количка, имаме изградени многу важни безбедносни функции во оваа високо-квалитетни инвалидски колички, вклучувајќи џојстик, постабилна задните тркала, ултра-стабилна footstool и многу трајни изградба, не само.Непречено функционирање : водоотпорен во согласност со општите интелигентни ергономски џојстик, на инвалидска количка може да ви обезбеди непречено функционирање и рака може да биде брзо запрен, како и употребата на нови анти-поместување на задното седиште дизајн, многу стабилна.Издржливи и стилски : Овој модел е електрична инвалидска количка се многу издржливи, има поголем задна гума, повеќе моќни, потивко, brushless brushless мотор, без чувство на обемни случај може да се постигне силна јава перформанси.Kawasaki удобно терен : удобно ергономски дизајн, може да работат во трева, чакал во овој електрична инвалидска количка, исклучително удобно седнати да се спречи слегнување и bedsores, и да се заштити опашка, lumbar и цервикален ' рбет.Леснотијата на складирање : складирање лесни виткање столици, без расклопување; виткање количка во кратко време, многу компактен, за повеќето мали багажникот; под седиште со рачка за лесно да го дигате прстот. : Тип на производ : Електрични Wheelchair The ергономски дизајн обезбедува максимална comfort For сите различни видови на патишта, како што трева, рампи, брзина humps, тули, матен, нерамна тротоарот Kawasaki судрат, амортизер се обезбеди непречено водење на сите terrain Breathable седиште и backrest перница ќе ви донесе најдобри comfort Vehicle димензии : должина ширина 117cm * 65cm Front Гуми Големина : 8 inches Rear гуми големина : 16 inches Climbing способност : about Motor моќност : 250 W * 2 Charging време : околу 6-8 hours Materials : Јаглерод steel Maximum брзина : 6 (Km / h)Услуга : Ако за било која причина, ние сме во состојба да ги задоволи вас, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди најдобар квалитет на услуга, секој пат кога ќе се направи тука можат да уживаат во пријатен шопинг искуство кога шопинг, повеќето areasneed 10-15 работи daysprompt : 1, пред купување на овој производ, ве молиме внимателно да се провери size2. Ве молиме имајте предвид дека, поради светлината на разумот, на мало боја разлика треба да биде прифатлив за вашиот компјутер screen3. Пред да го купите овој производ, ве молиме овозможи 2-3 cm прирачник за грешка при мерење, ви благодариме, ве молиме проверете ја големината carefully2, ве молиме имајте на ум дека, поради светлината и компјутерски екран, мала боја разлика треба да биде прифатлив.3. Пред да го купите овој производ, ве молиме овозможи 2 -3 cm прирачник за грешка при мерење, ви благодариме, ве молиме проверете ја големината carefully2, ве молиме имајте на ум дека, поради светлината и компјутерски екран, мала боја разлика треба да биде прифатлив.3, 2 -3 cm овозможи прирачник за мерење грешки, ви благодарам.

Избор на купувачот..