• Ново
【2+2 Пакет】за Samsung Галакси S21 FE 5G 2021【2 парчиња Screen Protector + 2 парчиња на камерата Леќи на Камерата Заштитник】 Калено Стакло Филм [0.3 mm Дебелина] [9H Цврстина HD Јасно] [Бало?
zoom_in

【2+2 Пакет】за Samsung Галакси S21 FE 5G 2021【2 парчиња Screen Protector + 2 парчиња на камерата Леќи на Камерата Заштитник】 Калено

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Компатибилен Модел】2 пакет екран заштитник и 2 пакет на камерата леќи на камерата заштитник за галакси s21 fe 5g 2021 [Не и за било кој друг уред],двојна заштита на телефонот. 【Телефон Екран Заштитник】:Многу издржливи Отпорни Калено Стакло Екран Заштитник можат Ефикасно да се Заштити вашиот галаксија s21 fe 5g 2021 од Несакани Scuffs и Гребнатини од страна на Копчиња и Некои Други Хард Супстанции.Висока чувствителност на допир дава "Вистинскиот Допир" се чувствуваат. Во 99% HD Јасно екран заштитник со Висока дефиниција транспарентност на филмот и максимална резолуција која го задржува светла и колоритна квалитет на сликата. 【На камерата Леќи на камерата на Екранот Заштитник】 : леќите На камерата заштитник за галакси s21 fe 2021 дизајнирани според оригиналната големина,направена од ултра-тенок калено стакло за да се обезбеди заштита на леќите без да влијаат на фотографии.Не влијае на флеш, high-definition екран, светлина достигне 99.99%.Нова Верзија лепило нема лесно да падне. 【Лесно да се инсталира & анти-отпечатоци од прсти】:Едноставен за инсталација, без неволја, нема меурчиња.Анти-отпечаток, Многу издржлив и отпорен на гребење на површината дека е полесно да се чисти и да се заштити од нечистотија, прав и пот ефикасно. 【Задоволни Со Гаранција】 : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот во рок од 2 месеци по примена, ве молиме контактирајте ме и јас ќе ви даде задоволително решение 24 часа порано.За телефонот на екранот заштитник за галакси s21 fe 5g 2021,9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник е анти-нула и да се загрози доказ заштита против нож-ниво остри предмети, како што се копчиња пенкала и други остри метални предмети.Авто-поправка на мали гребнатини и меурчиња автоматски во рок од 24 часа.Висока чувствителност на допир дава "Вистинскиот Допир" се чувствуваат. 99.9% HD Јасно екран заштитник со Висока дефиниција транспарентност на филмот и максимална резолуција која го задржува светла и колоритна квалитет на сликата.Анти-отпечаток, Многу издржлив и отпорен на гребење на површината дека е полесно да се чисти и да се заштити од нечистотија, прав и пот ефикасно.За објективот на камерата на екранот заштитник за галакси s21 fe 5g 2021 The на камерата леќи на камерата заштитник дизајнирани според оригиналната големина,направена од ултра-тенок калено стакло за да се обезбеди заштита на леќите без да влијаат на фотографии.Не влијае на флеш, high-definition екран, светлина достигне 99.99%.Едноставна инсталација,нова верзија лепило нема лесно да падне.Анти-отпечаток, Многу издржлив и отпорен на гребење на површината дека е полесно да се чисти .Случај пријателски дизајн може да се вклопи во повеќето случаи.Мало пакет includes Phone Екран заштитници * 2 Camera Леќа Екран Заштитник*2 Wet Избрише * 4 Dry Избрише * 4 Cleaning крпа * 4 Satisfied Со Guarantee If производот има било какви проблеми со квалитетот во рок од 2 месеци по примена, ве молиме контактирајте ме и јас ќе ви даде задоволително решение 24 часа порано.

Избор на купувачот..