• Ново
Zonster Декоративни Перница Опфаќа за Дневна Соба Троседот во Спалната соба Канцеларија Брановидна Вертикална Перница Покрива 18 X 18 Инчи
zoom_in

Zonster Декоративни Перница Опфаќа за Дневна Соба Троседот во Спалната соба Канцеларија Брановидна Вертикална Перница Покрива 18

DEN 396.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Добро направен, трајни, и машина перат во постудено вода и нежно циклуси.Невидливи патент : компактен и здрав, лесно да се стави на перница.Подароци и украси : едноставен и великодушни дизајн, погоден за домашни текстил, троседот столици, автомобил декорација, канцеларија, хотел, кафе продавница декорација.Материјал : чувствуваат мека и дише.Материјал : Праска skincolor : како shownsize : 18*18 инчен Пакет Including1pc.

Избор на купувачот..