• Ново
VELIHOME Коса Clipper Професионални Коса за Сечење, за Полнење Батерија Чешлање Алатка за Полнење за Мажи и Семејство
zoom_in

VELIHOME Коса Clipper Професионални Коса за Сечење, за Полнење Батерија Чешлање Алатка за Полнење за Мажи и Семејство

DEN 1634.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој професионален коса clipper за мажите е многу удобно да се одржи, лесен за употреба и чисти дури и за прв пат корисници.Ножеви и Чувари лесно да се оддели и да се измијат, За Косата Тип : Сите Типови Коса.Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечилото, електрични коса clippers направи секој помине отстранување на влакната со не snagging или влече, обезбедување на ефективна фризура за вас.Не грижете се, со нашите clippers,може да се постигне широк спектар на фризури и да уживате во прекрасна коса за сечење искуство дома.Најдобро за само-фризури, вклучувајќи детали ,околу ушите, sideburns, и главата. 1. Овој професионален коса clipper за мажите е многу удобно да се одржи, лесен за употреба и чисти дури и за прв пат корисници.2. Ножеви и Чувари лесно да се оддели и да се измијат, За Косата Тип : Сите Типови Коса.3. Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечилото, електрични коса clippers направи секој помине отстранување на влакната со не snagging или влече, обезбедување на ефективна фризура за вас.4. Не грижете со нашите clippers,може да се постигне широк спектар на фризури и да уживате во прекрасна коса за сечење искуство дома.5. Најдобро за само-фризури, вклучувајќи детали ,околу ушите, sideburns, и главата.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 14.2*2.4*2.4cm1 поставите x Коса Clipper.

Избор на купувачот..