• Ново
Бебе Бебе Момче Облека Дете Татко И Син Смешно Зборови Т Кошула Врвот+ Кавер-Кратки Панталони Облека
zoom_in

Бебе Бебе Момче Облека Дете Татко И Син Смешно Зборови Т Кошула Врвот+ Кавер-Кратки Панталони Облека

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук Смеса.Машина За Миење.Материјал : Памук Смеса.Оваа симпатична бебе момче краток сет на облека е многу мек и удобен за носење.Црна т кошула врвот со зборови и слики се совпаѓа и со шорцеви широки панталони. "Кулер верзија на Татко" и "Татко и син најдобар пријател за цел живот" 2 изреки зборови print t кошула врвот за да изберете.Одлично за бебе туш, забава, роденден, фотографија, лето, секојдневно.Машина перат.Боја : Кулер Верзија на Тато | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..