• Ново
Изградба на Хартија, 12x18, Црвена, 50/Пакет PAC103062
zoom_in

Изградба на Хартија, 12x18, Црвена, 50/Пакет PAC103062

DEN 1190.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Withstands напад, виткање и виткање без напукнување или нагон за чешање на окото.Супериорен исчезнат отпор држи проекти посветла подолго.Во тешка категорија 76#, 100% сулфит хартија. 50% од рециклираната хартија.СЕ ПРОДАВА ОД PK.Withstands напад, виткање и виткање без напукнување или нагон за чешање на окото.Супериорен исчезнат отпор држи проекти посветла подолго.Во тешка категорија 76#, 100% сулфит хартија. 50% од рециклираната хартија.Киселина-слободни. 10-Боја Асортиман Пакети вклучуваат : Празнична Зелена, Жолта, Портокалова, Црвена, Розова, Црна, Сина, Небото Сино, Бело и Темно Кафеава боја.

Избор на купувачот..