• Ново
Oumefar на Коскената Спроводливост Компактен Рацете Слободни Слушалка Слушалки мала Тежина за Бизнис Канцеларија Возење(Златен)
zoom_in

Oumefar на Коскената Спроводливост Компактен Рацете Слободни Слушалка Слушалки мала Тежина за Бизнис Канцеларија Возење(Златен)

DEN 2013.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Уво кука тип на слушалки Што не треба да се стави на слушалки за во уво, тоа јасно може да се игра на музика и да се направи телефонски повици и безопасно до вашето уво.Невидливи и компактен дизајн мала тежина и мали, лесно да се носат.IP Х5 ниво водоотпорен Водоотпорен, анти-пот и анти-сензација.Безболно ергономски дизајн-може да го користи кога ќе се вози, вози, mountaineering, работи, работи, итн.Кинески и англиски глас се потсетат.Оваа Безжична Bluetooth Слушалки користи безболно дизајн, ќе needn не да го приклучок во уво.Таа поддржува одговарање на телефонски повици, и лесно да се работи.И тоа нема да влијае на вашиот нормален слух, безбеден и удобен.На јасен глас и добар квалитет може да ви обезбеди со одлично корисничко искуство.Карактеристики : 1. Безболно ергономски дизајн-може да го користи кога ќе се вози, вози, mountaineering, работи, работи, итн.2. и компактен дизајн мала тежина и мали, лесно да се носат.3. Уво кука тип на слушалки Што не треба да се стави на слушалки за во уво, тоа јасно може да се игра на музика и да се направи телефонски повици и безопасно до вашето уво.4, IP Х5 ниво водоотпорен Водоотпорен, анти-пот и анти-сензација.5. Не постои никаква разлика меѓу левата и десната носи.6. Кинески и англиски глас се потсетат.7. Безжична Bluetooth Слушалки Компатибилен со Bluetooth V4.0, V3.0, V2.1 V1.1 со 1intelligent конекција.Спецификација : Bluetooth верзија : V4.1+EDR, компатибилен со V4.0, V3.0, V2.1 V1.1 Transmission моќ : Class2 Transmission фреквенција : 2.4 GHz Transmission растојание : повеќе од 10 meters Battery капацитет : 75m Ah Call време : Околу. 6-8 hours Playing време : Околу. 4-6 hours Standby време : Околу. 120 hours Supported формати на датотеки : за IOS, со A2 DP, AVRCP, HSP и HFPProduct големина : Прибл. 7.3 * 4.5 * 0.7 cm / 2.9 * 1.8 * 0.3 in Weight : 31.10 g / 1.1 oz Color : Црна, Црвена, Златна, Сребрена (изборен) Пакет листата : Слушалки * 1 Cable * 1 Manual * 1 Silica Гел Маска * 1.

Избор на купувачот..