• Ново
Олимп 0.1 ml 96-Добро ТЕСТОТ Плоча, Полу-Skirted, Ниска Профил, Бела, 10 Плочи/Модул
zoom_in

Олимп 0.1 ml 96-Добро ТЕСТОТ Плоча, Полу-Skirted, Ниска Профил, Бела, 10 Плочи/Модул

DEN 1114.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Намалување агол H12. Компатибилен со Light Cycler и други.Ултра-тенок ѕид за оптимални преносот на топлината и повисоки приноси.Плочи можат да бидат пломбирани со лента капи, запечатување филмови или силиконски запечатување душеци.Ултра јасни, лесно да се визуелизира и содржина.Прецизност, тенки ѕид плоча, моделирани во нетранспарентно бела полипропилен со optically јасно запечатување опции.Идеален за квантитативно (во реално време), како и квалитативни ПЦР.Компатибилен со Рош Light Cyler.DNase, RNase, ДНК, а ПЦР инхибитор-слободни.

Избор на купувачот..