• Ново
LUVI Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Crossbody Вратот Рака Lanyard Чанта Чанта Рамо, Рака Покријте ја со СТП Кожа Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носи
zoom_in

LUVI Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Crossbody Вратот Рака Lanyard Чанта Чанта Рамо, Рака Покријте ја со СТП

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ Компатибилност ] Домот симпатична држачот на паричникот случај компатибилен со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020 Порака) само. [ Материјал ] Направени од голема издржливи, флексибилни СТП кожа, тенок и лесен-тежина, мека на допир чувство и случај нема да се деформирани, нуди максимална заштита и дополнителна издржливост. [ Lanyard ] Монтажни crossbody рака е доволно силна за да те лесно да се користи секаде, овозможува вршење на околу вашиот телефон сама, тоа е за мали и доволно за да се вклопат во џеб, погодно за секојдневна употреба. [ Симпатична Паричникот ] Погодно телефон случај и паричник во едно!Чанта стил паричникот случај ви овозможува да го однесете вашиот телефон и вашата дневна essentials, можете само да ја напушти својата "голема" паричникот дома. [ Услуги на клиентите ] Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи детали, наплата и враќање проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга во рок од 24 часа.Пакет : 1 x Паричникот Случај. 1 x Crossbody рака.Телефонот и други додатоци не се вклучени.Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи детали, наплата и враќање проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга во рок од 24 часа.Заштита на вашиот телефон, LUVI симпатична држачот на паричникот случај ќе биде вашиот најдобар избор.Ако ви треба други стилови, добредојдовте на нашата продавница!Карактеристики на производот : Специјален Дизајн : Внимателно дизајнирани, шок-апсорбирање, не се лизга, не е гломазна, многу тенок, добра контрола, спречување на отпечатоци од прсти и smudges.Екран Заштита : Изграден за да се држи чекор со секојдневните мелење, случај е направен од одличен квалитет на материјалите. 2-3 мм покрена рабови се повисоки од екранот ниво за да го заштитите екранот од влијанието & гребнатини.Прецизни Cutouts : Овој случај со прецизност cutouts да ви обезбедиме лесен и непречен пристап на сите пристаништа, контроли, копчиња, и камера, се зголеми на функцијата на вашиот телефон.Лесен за Инсталација : Случај е совршен за вашиот телефон и едноставен за инсталација и отстранување, без да се оштети или гребење на телефонот тело.Често Поставувани Прашања 1.Кој телефон го прави овој случај одговара?Овој случај (страница) е компатибилен со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020 Порака) само и ќе не собере уште еден модели.Ние, исто така, имаат овој објект за друг модели, ако вашиот телефон е уште еден модели, можете да контактирате со нас преку е-маил. 2.Значи таа дојде со Lanyard?Да, вие ќе добиете 1 случај и 1 монтажни crossbody рака. 3.Дали случај имаат покрена усна низ екранот?Yes (да).Овој случај има покренато усна да се заштити вашиот екран и камера. 4.Колку за услуги на клиентите?Ние нудиме целосна наплата или слободни замени ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот, само нас контакт преку е-маил.

Избор на купувачот..