• Ново
Verizon Екран Заштитник 3-Пакет за Apple iPhone Xs / iPhone X - Јасно
zoom_in

Verizon Екран Заштитник 3-Пакет за Apple iPhone Xs / iPhone X - Јасно

DEN 200.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3x Анти-Нула Екран Заштитници вклучени.Лесно самолепливи апликација.Ја задржува целосната-чувствителност на допир.Транспарентен шалче.На Verizon Екран Заштитник 3-Пакет за Apple i Phone Xs и оригиналниот i Phone X паметен Телефон.Јасно транспарентен филм.Карактеристики : - 3x Анти-Нула Екран Заштитници вклучени - Лесни само-лепило апликација - ја Задржува целосната-допир чувствителност - Транспарентно шалче - Verizon Wireless Додаток.

Избор на купувачот..