• Ново
Гуми Inflator Воздушниот Компресор, Преносни Автомобил Електрични Безжична Пумпа со Дигитални LCD Cordless, Воздушна пумпа Компресор Автомобил Адаптер 110V
zoom_in

Гуми Inflator Воздушниот Компресор, Преносни Автомобил Електрични Безжична Пумпа со Дигитални LCD Cordless, Воздушна пумпа Компресор

DEN 1560.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★Работен притисок : 5-35 PSI. ★Погодни за било воздушен вентил, гуми, играчки,спортска опрема, итн. ★Автоматски се запира и preventoverfilling. ★Ве молиме споредете пред да купите со точка на сликата.Ова ќе ви помогне да се избегне разлики и погрешни набавки. ★Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се залагам да им помогне.За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Карактеристики : Материјал : ABSVoltage : 110 VAir волумен : 20 L / MINInrush актуелни :

Избор на купувачот..