• Ново
Touchaqua G1/ 4 Инчен Ig1/ 4 Инчен Extender Фитинг-25mm (Glorius Сребро) TA-F62-ГШ
zoom_in

Touchaqua G1/ 4 Инчен Ig1/ 4 Инчен Extender Фитинг-25mm (Glorius Сребро) TA-F62-ГШ

DEN 185.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

25мм G1/ 4 инчен тема проширување дизајн.Rohs директива во согласност.Тема : G1/ 4 инчен внатре G1/ 4 инчи. [Карактеристиките/ спецификациите] B> 25мм G1/ 4 инчен тема проширување дизајн Ro HS директивата компатибилен тема : G1/ 4 инчен внатре G1/ 4 инчи.

Избор на купувачот..