• Ново
YOOJIA Octagonal Форма Мини Калај Кутија Бонбони Накит Складирање Тегла Преносни Складирање Кутија Железо Може за Подароци на Децата Десерт Свадба Кутија Сина Една Голем?
zoom_in

YOOJIA Octagonal Форма Мини Калај Кутија Бонбони Накит Складирање Тегла Преносни Складирање Кутија Железо Може за Подароци на Децата

DEN 389.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Преносни Обновливи Складирање Тегла со Octagonal Форма за Чување Candiesa.Направен од висок квалитет на метални материјали, не-токсични, издржливи и безбедни за употреба.Печатени со букви и почнува шема, која изгледа многу убава и деликатна.Овие лименки се во мали димензии, мала тежина, па тоа е лесно да се носат.Совршен за чување на чај, бонбони, грав, млеко во прав и други видови на храна.Сет Вклучуваат : 1 Pcs Садовите за Складирање Состојба : Сосема Нов Материјал : Метал Големина(L x W x H) : Прибл. 8 x 8 x 5cm/3.2 x 3.2 x 2 инчи.

Избор на купувачот..