• Ново
TAIKOIN 2 парчиња Глуждот Рака, Прилагодлив Д-Прстен Глуждот Кабел за Зајакнување на Фитнес Најлон Обука Нога Рака за Јога Вежби Фитнес Затворен Салата
zoom_in

TAIKOIN 2 парчиња Глуждот Рака, Прилагодлив Д-Прстен Глуждот Кабел за Зајакнување на Фитнес Најлон Обука Нога Рака за Јога Вежби

DEN 227.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи Глуждот Рака : Глуждот astrap е направен од високо квалитетен материјал, кој е дише, високо еластична, удобно.Можете да ја прилагодите ширина на глуждот бенд според ширината на вашиот глуждот да се осигура дека вашиот глуждот е удобно.Д-прстен Дизајн : Нога фитнес алатка нема да го оштети вашиот врата и нема да ги преместите или слајд додека сте се протега вашиот нозе.На армирано-D-прстен и фирма краевите може да ја спречи на нога маска од носење или нагон за чешање на окото.Глуждот Заграда : Глуждот подготвуваат има силен заштитен ефект за намалување на глуждот болка за да се спречи спортски штета.Crisscross рака стабилизира глуждот да ги ограничите plantar flexion и води talocrural заеднички и ахилова тетива на соодветно движење.Брзина на Обука : Кинетички брзина бендови овозможи неограничен движење, на природен начин и со целосен опсег на движење.Се здобијат со сила, побрзо забрзување, рамнотежа и флексибилност при работа за да се подобри спортот-специфични вештини.Погоден Повод : дома затворен глуждот рака обука алатка погоден за општи фитнес, јога, пилатес, кардио вежби, телото sculpting и повеќе; се користи од страна на спортисти, тренери, сила и климатизација специјалисти, брзина тренери.Спецификации :
Уникатно дизајниран за долниот дел од телото вежби со максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на glutes, hamstrings и задник.
Совршен за нога екстензии, нога кадрици, и хип киднапери.
Тоа е уникатно дизајниран со силна метал заварени "D" прстен придава лесно да кабли и отпор тренери и обезбедува безбедна затворање дизајн додека тренингот.
Овие глуждот ремени се многу лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.
Точка Име : Глуждот Рака
Материјал : Neoprene + Магија Налепница
Карактеристики : Прилагодлив, Удобно, Фитнес Опрема
Големина : Ширевте Должина : 48cm/18.9", Ширина : 8.5 cm/3.35" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
2 x Глуждот Рака.

Избор на купувачот..