• Ново
EKDJKK Дрвени Складирање Кутија со Капак Декоративни Дрво Накит, Шминка Чај Скривам Кутии за Складирање Организатор
zoom_in

EKDJKK Дрвени Складирање Кутија со Капак Декоративни Дрво Накит, Шминка Чај Скривам Кутии за Складирање Организатор

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направен од природно дрво,со капак,трајни,изшкуркан мазна.Недовршениот дрвена кутија директно да ги користите,исто така, се повлече направи вашиот единствен матичен складирање кутија.Големина : Околу 20 x 10 x 6 см.Боја : природата дрво.Многу удобен простор и енергија, одлична за домашни или отворено патување.DIY за забава,ги красат вашите омилени уметност или занаети техника како боја, дамка, ткаенина,лента, decoupage, и многу повеќе.Само како ви се допаѓа.Тоа може да биде подарок за вашите пријатели, а исто така ги красат вашата маса.Совршен за чување на накит, белегзии, обетки, ѓердани, brooch, коса клипови, итн.Исто така прилагодени за да ги зачувувате вашите разгледници, писма, колекционерски предмети и други мали нешта, да ги задржи вашите елементи се чисти.Опис : Изработени од дрво, со заклучување на капак, голем внатрешен простор, може да се приспособат на различни предмети.Совршен за чување на накит, белегзии, обетки, ѓердани, broch, коса клипови, итн.Многу лесно да се носат и простор за заштеда на енергија, одлична за патувања од дома или на отворено.Може да се користи за да ги зачувувате вашите разгледници, писма, накит и други мали нешта, да ги задржи вашите елементи се чисти.Тоа може да биде подарок за вашите пријатели, а исто така и ги красат вашата маса.Спецификации : име на Производ : Дрвени складирање box Color : Дрво боја, Светло изгорени боја, Charcoal Material : Wood Size : Околу 20 x 10 x 6 cm Package се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР* Дрвени складирање box Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инч.1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..