• Ново
DGHSMJ Мулти-Функција Туш Стол, Лесни Виткање Отстранлив Ноќни Стол Помош Backrest Тесен Седиште Commode Стол Тежина Капацитет 250 lb за Тоалет Хендикепирани Возрасни Фестивал
zoom_in

DGHSMJ Мулти-Функција Туш Стол, Лесни Виткање Отстранлив Ноќни Стол Помош Backrest Тесен Седиште Commode Стол Тежина Капацитет 250

DEN 2174.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤【Безбеден дизајн】360°4 безбедност casters, супер флексибилни, може да се ротира во која било насока.Не се лизга се справи, не се уморни после обидот за долго време.(Имајте во предвид дека моделот Б само вклучува перници). ❤【производ материјал】Туш Стол може да помине 23 инчен врата, и Кожени cushio нема да се чувствувате непријатно поради тоа што е премногу тешко. ❤【Отворање дизајн】Commode Количка со Голем Отвор/ Дупка над Тоалетот Седиште со кој се одвојува Кофа Тоа може да се користи како commode стол, туш стол, тоалет песна, вокер, тоалет седиште, чаир, Може да се пренесува за патување или кампување тоалет итн.Погоден за бремени жени, постоперативна пациенти, dieters, стари лица, пензионери или патници. ❤【Висок квалитет на алуминиум легура】 перат, перат, анти- ' рѓа, трајни, тешки-должност анти-корозија, количка за функционирање, лесен за употреба, лесно да се носат кога патуваат, и не заземаат простор. ❤【Добра услуга】Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор во рок од 24 часа. ❤ Спецификација : Количка заградата : Алуминиум alloy Wheelchair перница : Удар molding Load-имајќи : 260 poundsweight : 14 pounds Package : Бања Commode Стол*1 Clean крпа*2 Removable тоалет*1❤ Зошто ги купуваат нашите Преносни Виткање Количка ?1.Високо-qualit Челични цевки заградата се водоотпорни и отпорни на корозија, и може да издржи потешки тежина.2.Солидна предните и задните гуми за поудобно возење.3.Пати во една секунда за да се намали просторот и направете го тоа лесно да патуваат и да го носат.4.Повлече-надвор е тоалет капак, кој е побрз за да го користите, само повлечете ја надвор да се користи.5.Четири предни и задни сопирачки дизајн за повеќе удобен контрола❤ Најдобра услуга : Нашата цел е да ги донесе купувачите најдобар шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со големината и производи, ве молиме контактирајте со нас. (Ние ќе ви обезбедиме со добра услуга).

Wheelchair bracket:
Aluminum alloy
Wheelchair cushion:
Blow molding
Load-bearing:
260 pounds
weight:
14 pounds
Package:
Bathroom Commode Chair*1 :
Clean towel*2 :
Removable toilet*1 :
❤ Why buy our Portable Folding Wheelchair ? :
1.High-qualit Steel pipe bracket is waterproof and corrosion-resistant, and can withstand heavier weight. :
2.Solid front and rear tires for more comfortable ride. :
3.Fold in one second to reduce the space and make it easy to travel and carry. :
4.The pull-out is a toilet lid, which is quicker to use, just pull it out to use. :
5.Four front and rear brakes design for more convenient control :
❤ Best service:
Our goal is to bring buyers the best shopping experience. If you have any questions about size and products, please contact us. (We will provide you with good service) :

Избор на купувачот..