• Ново
Универзитет на Џорџија Црвено 3-Прстен Врзивно Лаптоп, Големина 11 x 11 1/2 w/G на Покрие & Универзитетот во Џорџија (TM) на Обврзувачки Раб.
zoom_in

Универзитет на Џорџија Црвено 3-Прстен Врзивно Лаптоп, Големина 11 x 11 1/2 w/G на Покрие & Универзитетот во Џорџија (TM) на Обврзувачки

DEN 414.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова е одличен темно црвена 3-прстен врзивно лаптоп со две јасни џебови внатре.Тоа има "G : на насловната и на зборови УНИВЕРЗИТЕТОТ во ЏОРЏИЈА на обврзувачки надвор од работ.Тоа никогаш не се користи.

Избор на купувачот..