• Ново
GameSir 6958265163425 Воздушни Возила Видео Камера Со Далечински Управувач, Црна
zoom_in

GameSir 6958265163425 Воздушни Возила Видео Камера Со Далечински Управувач, Црна

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

две висока прецизност 3 D рокер.тече искуство и удобен операција.GCM режим на конекција.Контрола се справи со е способен да го менува вашиот мобилен телефон во беспилотни воздушни возила контролер, кој се ре-ориентирање на контролорот на беспилотни воздушни возила со светлина, луксузни чувство на допир, тече искуство и удобен операција.Со два висока прецизност 3 D рокер, тоа може да се ориентираат на било кое место без мртов агол, и им овозможува на повеќе тешки операции.Контрола се справи со е поврзан со голема брзина низ GCM режим на конекција (Game Sir Поврзување Режим), и ќе може да уживаат веднаш, без чекање.

Избор на купувачот..