• Ново
Tennsco KST-1521-WNE Еден Широк Наведнат Врвот, 15 Ширина, 21 Должина, Вино
zoom_in

Tennsco KST-1521-WNE Еден Широк Наведнат Врвот, 15 Ширина, 21 Должина, Вино

DEN 1296.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ширина : 15".Должина : 21".Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco KST-1521 Еден Широк Наведнат Врвот, 15" Ширина, 21" Должина, Вино.Наведнат блузи спречат непотребни средена и да се обезбеди чист, готовиот изглед.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Избор на купувачот..