• Ново
Сува Ѓубре Вазна Ѓубре Вид Ткаенина за Чистење на Телефонот на Екранот Очила Почиста 5pcs
zoom_in

Сува Ѓубре Вазна Ѓубре Вид Ткаенина за Чистење на Телефонот на Екранот Очила Почиста 5pcs

DEN 2056.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 14 x14cm(5.5 x 5.5 инчен).Класификација : Очила крпа.Функција : -Брзо отстранување отпечатоци од прсти, прашина и smudges од површини.; -Мека superfine влакна : безбедно полски на површини без изгребани или знаци.; -Обновливи и долготрајни.; -Продадени за 5 во собата.; -Најдобар избор за чистење површини, како што се очила, камерата леќи, телефони, екрани и ретровизори и многу повеќе.Материјал : Перат и Еднократно напредни специјално обработена ултра мека парична казна микрофибер.Пакет Количина : 5 x очила крпа.Големина : 14 x14cm(5.5 x 5.5 inch)за Класификација : Очила cloth Feature : -Брзо отстранување отпечатоци од прсти, прашина и smudges од површини.-Мека superfine влакна : безбедно полски на површини без изгребани или знаци.-Обновливи и долготрајни.-Се продава за 5 во собата.-Најдобар избор на чистење површини, како што се очила, камерата леќи, телефони, екрани и ретровизори и многу повеќе.Материјал : Перат и Еднократно напредни специјално обработена ултра мека парична казна микрофибер.Пакет Количина : 5 x очила cloth Keywords : Office,Отпад,Очила крпа,Класификација,Microfibra,Животната средина,ткаенина за Чистење,Заштита,Очила Почиста,Акција,Избрише Алатки,Политика,Чистење Алатки ,Култура,Чистење Додатоци,Крпа,Екран чистење,Чистење Panno DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Избор на купувачот..