• Ново
ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ Прилагодлив Клуч со Удобноста Зафат, SAE, 6-Инчен (GIDDS2286372)
zoom_in

ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ Прилагодлив Клуч со Удобноста Зафат, SAE, 6-Инчен (GIDDS2286372)

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи хром vanadium изградба.Pro Touch костец обезбеди дополнителна удобност и го намалува рака замор.Англиски и метрички скали.Екстра широк капацитет, Висат дупка за лесно ѕид складирање.Ги исполнува или го надминува ANSI спецификации.Големина : 6"/150mm, Екстра Широк Вилица Капацитет : 1".Опис На Производот Прилагодлив Клуч, На Вилицата Капацитет 1., Вкупна Должина 6 In., Хром Vanadium Челик, Хром, Перница Зафат, Карактеристики SAE и Метрички Скала, ANSI Стандардите, ги Исполнува/Надминува ANSI Од Производителот На ИРВИН менгеме на назад-Зафат 2078606 - 6" Прилагодлив Клуч екстра широк вилица капацитет за постигнување на максимална контрола.На Прилагодлив Клуч има и инчи и метрички скали заедно со Pro Touch костец кои се обликувани рачки за удобност и да се создаде помалку рака замор.Сите клучеви ги исполнуваат или надминуваат ANSI спецификација.

Избор на купувачот..