• Ново
Нож За Поставување Прибор За Јадење, Кујна Универзален Нож Блок Utensil Носителот Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Flatware Носителот Организиран Има Шпатула Предници Лажици Co
zoom_in

Нож За Поставување Прибор За Јадење, Кујна Универзален Нож Блок Utensil Носителот Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Flatware Носителот

DEN 2251.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Убаво да се организираат и да се прикаже, правејќи повеќе достапни за готвење; тие се совпаѓаат со било кујна оркестарот и се одличен подарок.Прибор за јадење,Countertop и wall-монтирани двојна цел, брза инсталација и лесен за користење, независно преносни позиција, лесно да се размонтираат, лесно да се чисти и да се движат.Двојно барел капацитет за складирање е поголем, кој се одвојува, лесен за чистење, чување на приборот за јадење, вилушка, лажица и прибор за на маса,Прибор за јадење.Прибор за јадење,Off-ѕид дизајн, нема ѕидот се лепи, прецизни дренажа, без оштетување на ѕидот, мултифункционални за складирање.Карактеристики на производот : кујнски ножеви, стапчиња за јадење и лажици, садовите за складирање, шупливи chopstick носители, шупливи отвори, вентилирани и лесно да се исуши, хигиенски и здрава.Име на производ : ѕид-монтирани садови rack Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product функција : кујнски ножеви, стапчиња за јадење и лажици, садови storageremind : 1. Проверете ја големината и бојата пред да го купат.Поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, постојат некои суптилни работи во оваа област, ви благодарам.3. Ако најдете на проблем со овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние го решите проблемот.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, постојат многу производи за да можете да choose6. Освен за садови рек, не постојат други производи.7. Под нормални околности, инвентарот време е 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 10-20 дена.Готвење Подарок : со Оглед на нејзината елегантен изглед, универзална компатибилност & погодност, нашиот тим, организаторот прави внимателен подарок идеја за housewarmings, свадби & кулинарски училиште graduations.

Избор на купувачот..