• Ново
2 Пакет Крпа Куки за Бањи,Грб Облека Облека Бања Ѕид Куки Ѕид Тешки Бранеа Никел SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука за Бања Спалната соба Хотел Кујна Гаража (Бране?
zoom_in

2 Пакет Крпа Куки за Бањи,Грб Облека Облека Бања Ѕид Куки Ѕид Тешки Бранеа Никел SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука за Бања

DEN 323.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ЗАВРШИ】 : Рака бранеа никел нерѓосувачки челик заврши прави бања пешкир куки носителот изгледаат модерно и се чувствуваат удобно.НЕ исчезнат, дамка-доказ ефикасно да се реши отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло.елегантни површини, без остри рабови, безбедно виси на bathrobe, бања пешкир, панталони и кошула, бански костуми perfect, палта, кеси, туш caddy, или други работи. 【РЃА СЛОБОДНИ】 : крпа куки за бањи се изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/10 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија На шрафовите се сокриени Шраф за монтирање може да се применува на сите мазни ѕидови, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на плочка ѕидови, насликани на ѕидовите и мермер ѕидови.,идеален за бања и кујна. 【ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА】 : 2.5 инчен(L) X 2.2 инчен(D) X2.2inch(H); завртката големина : 1inch; ѕидот подлога големина : 1inch.Мала слика, може да се одржи на предмети во место, обезбедува уредно и commodious место за вашето семејство.

Избор на купувачот..