• Ново
5Pcs Обновливи Производство на Перници, Мали Мрежа Кеси Бела Перат Намирници Кеси со Drawstring и Боја Ознака за Зеленчук, Овошје
zoom_in

5Pcs Обновливи Производство на Перници, Мали Мрежа Кеси Бела Перат Намирници Кеси со Drawstring и Боја Ознака за Зеленчук, Овошје

DEN 273.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

БОЈА ЕТИКЕТИ : страни на мрежа торби имаат етикети на различни бои за да ви помогне да ги организирате вашата меморија и да се направи што повеќе организирани.Можете да ги зачувувате работи за лесна идентификација подоцна.DRAWSTRING ДИЗАЈН : На drawstring мрежа торба е лесно да го отворите и затворите, и тоа е лесно да се отвораат и затвораат на drawstring toggle затворање.Голем отворање дизајн го прави тоа лесно за вас да се стави работите во.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Еднократно произведува вреќи не се погодни само за зеленчук и овошје, но исто така и за играчки, најголемиот дел зрна или кревка производи.Ви овозможува подобро зачувување на објекти.ТРАНСПАРЕНТЕН ИЗГЛЕД : Зеленчук кеси се речиси транспарентно, така што лесно може да се види содржината преку торба за лесно одржување на изборите, погоден за овошје, зеленчук, леб и друга храна.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Еднократно торби за храна користиме високо квалитетни мрежа полиестер материјал, лесно да се мијат, лесен и компактен, лесен за носење и чување.Тоа е погоден за шопинг во земјоделците пазар.БОЈА ЕТИКЕТИ : страни на мрежа торби имаат етикети на различни бои за да ви помогне да ги организирате вашата меморија и да се направи што повеќе организирани.Можете да ги зачувувате работи за лесна идентификација подоцна.DRAWSTRING ДИЗАЈН : На drawstring мрежа торба е лесно да го отворите и затворите, и тоа е лесно да се отвораат и затвораат на drawstring toggle затворање.Голем отворање дизајн го прави тоа лесно за вас да се стави работите во.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Еднократно произведува вреќи не се погодни само за зеленчук и овошје, но исто така и за играчки, најголемиот дел зрна или кревка производи.Ви овозможува подобро зачувување на објекти.ТРАНСПАРЕНТЕН ИЗГЛЕД : Зеленчук кеси се речиси транспарентно, така што лесно може да се види содржината преку торба за лесно одржување на изборите, погоден за овошје, зеленчук, леб и друга храна.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Еднократно торби за храна користиме високо квалитетни мрежа полиестер материјал, лесно да се мијат, лесен и компактен, лесен за носење и чување.Тоа е погоден за шопинг во земјоделците пазар.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Бела Големина : Прибл. 30*36cm / 11.81*14.17 во Пакет листата : 5 * на Храна за Складирање Кеси Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..