• Ново
YHAIOGS Кошули за Мажи Кратко Sleeve Дизајн Повик за Пролет Лето Солидна Боја Кратко Sleeve Turtleneck Блузи Блуза Кошули
zoom_in

YHAIOGS Кошули за Мажи Кратко Sleeve Дизајн Повик за Пролет Лето Солидна Боја Кратко Sleeve Turtleneck Блузи Блуза Кошули

DEN 1816.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Произведени Со Мека Памучна Ткаенина, Убаво Печати, Погодна за Летен/Плажа/Празник/Океан се Носат.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Воведување на овие опремени кошули за мажи во вашиот секојдневен ротација; Нашите свежи екипажот вратот кошули функција buttery мека памучна поли комбинација, која е дише, смалуваат-отпорни, и трае подолго од вашиот просек памук т кошула.Нашите tee маици се изведуваше од памук поли мешавина дека се чувствува како дизајнер tshirt; Овие мека мода tshirts имаат атлетски се вклопуваат и прилагодени да изгледаат добро на сите телесни типови, accentuating на мускулите на рацете и drapes над вашето тело.Се чувствувам многу најдобро со нашите современи т-маици; Овие тенок опремени т кошули доаѓаат во различни бои кои одговараат на било облека; Овој основен хедер т-маица е совршен за лето, салата, партии, повик носат, плажа, тренингот, и секаде каде што вашиот авантури ве однесе.Ние веруваме дека треба да изгледаат исто толку добри како што се чувствуваат, Нашите мажи е обичен кратко sleeve tees го направите токму тоа; Дали сакате нешто светла и фаќање на око или ако имаат минимално стил, нашите кул кошули за момци ќе биде совршен tee за вас.Одлично за есен и зима дена, погоден за тренингот, фитнес, bodybuilding, трчање, џогирање, хип хоп или други неформални прилики.Машина перат.ЗА НАС : Нашата машка Облека бренд кој е посветен да им обезбедиме на нашите клиенти на иновативни и висок квалитет на производот.На облека видови дека ние кои се вклучени Т Кошула, Џемпер, Палто, Костим, Кошула, Pullovers, Качулка &Sweatshirt, Спортски Шорцеви, стилови кои може да се мисли на сите се најде во нашата продавница.Нашата цел е да ви донесе подобар и пригоден шопинг искуство.

Избор на купувачот..