• Ново
Ohuhu Жените е од Суштинско значење Изолирани Снег Bibs Комбинезони Дами Ски Bibs Панталони
zoom_in

Ohuhu Жените е од Суштинско значење Изолирани Снег Bibs Комбинезони Дами Ски Bibs Панталони

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Машина За Миење.Лесни & Изолирани Фил : се Остане топол без најголемиот дел!Уживајте во пријатна, водоотпорен полиестер школка и полиестер пополнување која е лесен и отпорен на вода.Без разлика дали сте на дожд, снег, ветер или ладно, секогаш ќе биде удобен во овој ски лигавче!.Удобен и Лесен-за : Нема потреба да се борат и исклучување.Лесен-за прилагодливи подвезици и еластична бенд ви овозможи да имаат сит се вклопуваат додека се уште се парче торта да се стави на и полетување.Плус, пред патент и мазна обвивка се направи тоа дури и полесно да се шаване во!.Разноврсна Топлина : Не грижете се за големината, бидејќи еластична gaiter и zippered глуждовите се обезбеди можете да го носат со било чевли или чизми, што го прави пријатна одговара за да го задржи надвор на студ и влага.Откако ќе се стави тоа на вас нема да сакате да го земе off!.Патент Џебови & Корисна О Прстен : Ладна канализација вашиот мобилен телефон батеријата, но со руно-наредени патент џебови, вашиот телефон ќе остане убаво и топло и вашата батерија е полна.Ние дури и да додаде некоја O прстен така може да се одржи вашите клучеви, ракавици и подигнете билетите.Машина Перат : Ако се валкани или испотени во вашиот лигавче генерално, вие само може да го фрли го во машина за перење,нема проблем!Да заборавите за скапи хемиско чистење записи и прегратка на погодност.Направи вашиот скијање или зимски активности како забава и удобен, како е можно со Ohuhu Изолирани Комбинезони!Тоа е одлична комбинација на лесен, удобност и разноврсна за сите ваши ладното време потреби.Задржи Топло во Ладно време.Нема ништо полошо отколку да се биде на chairlift или на отворено со чувство на ветрот расцепен низ вашата облека.Стоп за студот мртви во своите песни, благодарение на Ohuhu Изолирани Комбинезони, која се задржи топло со своите премиум полиестер соочи и ветер и дожд надвор со полиестер школка.Ќе ви биде мило што си го носи!.Лесно да се Носат.Зошто борба во непријатна зимска облека кога вие само може да се хоп во ногата отвори и рака на подвезици!Овој ски лигавче продолжува во неколку секунди, па може да удри на падините или се надвор веднаш.Што повеќе, можете да го користите патент џебови и О прстен да се задржи вашиот мобилен телефон и скапоцености убаво и безбедно.

Избор на купувачот..