• Ново
Feamos Виси Кеси за Отпадоци Рек Складирање Кујна Носители Шкафот Нерѓосувачки Челик Крпа Складирање Решетката за Домашна Кујна, Тоалет Тоалет
zoom_in

Feamos Виси Кеси за Отпадоци Рек Складирање Кујна Носители Шкафот Нерѓосувачки Челик Крпа Складирање Решетката за Домашна Кујна,

DEN 2095.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Совршен за домашна кујна ,бања,автомобил ѓубре организирање.Одговараат За бесење ѓубре торба,пешкир ,крпа.Изработени Од нерѓосувачки челик материјал, силна носивоста.Може да се виси на ѕидот, Шкафот Кабинет,вратата.Големина : 18.5*14.5 cm.Изработени Од нерѓосувачки челик материјал, силна имајќи capacity Suit За бесење ѓубре торба,пешкир ,towel Can се виси на ѕидот, Шкафот Кабинет,door Perfect за домашна кујна ,бања,автомобил ѓубре организирање Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Size : 18.5*14.5 cm Hook : 2.5 cm Package Вклучува : 1 x Pc Виси Решетката.

Избор на купувачот..