• Ново
Молив Случај Смешно Диносаурусите Цртан Филм Моделот Стои Пен Носителот Телескопски Пенкало Случај Кеси Училиште Материјали Молив Кутија Канцелариски Торбичка
zoom_in

Молив Случај Смешно Диносаурусите Цртан Филм Моделот Стои Пен Носителот Телескопски Пенкало Случај Кеси Училиште Материјали Молив

DEN 2296.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♥Персоналните Дизајн-Ова пенкало случај е дизајниран со стигнале дизајн, кој е полн со креативност.Не само што може да се користи како молив случај или козметички торба, тоа исто така може да се користи како пен носителот или козметички четка носителот на маса, што го прави полесно да се земе.Таписерии и прекрасна шема дизајн, покажете ја вашата уникатна личност. ♥Добар МатеријалОва пенкало случај е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, која е удобно во рака, носат-отпорни, нечистотија-отпорни, трајни и лесни да се чистат.Главната џеб со 3 вметнување позиции внатре, торба тело е стигнале, на ширевте висина е 7in, и повече висина е 4in. ♥МултифункционаленОва пенкало случај е многу светла и лесна за носење, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби.Тоа може да се користи не само како молив случај, но, исто така, како козметички торба и монета чанта.Една торба е мулти-цел, практичен и удобен. ♥Доволен КапацитетОвој молив случај е погоден за секојдневна употреба.Тоа е доволно капацитет за сместување на различни канцелариски материјал, козметика или други мали предмети.На патент се отвора и затвора за заштита на вашите лични предмети од загуба. ♥Совршен ПодарокОвој молив случај може да се даде на семејството или пријатели како роденденски подароци, одмор подароци, училиште подароци, итн.Овој молив случај донесува стигнале дизајн, вие само треба да стиснете на црна webbing на двете страни на молив случај и нежно повлечете ја надолу, и молив случај станува пен носителот кои може да стојат на маса.Многу практични и интересни дизајн, се исти со таписерии и прекрасна шема дизајн за да се покаже вашиот симпатична личност.Користење на високо-квалитетни материјали, тоа е подебел, потрајни, носат-отпорни, дамка-отпорни, и трошоците-ефективна .Пенкало случај е светлина и лесно да се носат, тоа е многу погоден за вас да се носат мали нешта, кога ќе одат надвор да се заштити вашиот работите од загуба.Можете да го дадете на пријателите, колегите, семејството како роденден, празник или училиште започнете со подароци.Укината големина : 5.7 x 2.7 x 4 inches Expanded големина : 5.7 x 2.7 x 7 inches Note : Оваа големина на податоците е поради различни мерни методи, како и грешка е во рок од 1-2cm Ова е нормално.

Избор на купувачот..