• Ново
Двојно Крпа Кука Бранеа Злато 2 КОМПЈУТЕРИ, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Рака Крпа Носителот, Двојно Облека Кука за Ѕид
zoom_in

Двојно Крпа Кука Бранеа Злато 2 КОМПЈУТЕРИ, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Рака Крпа Носителот, Двојно Облека Кука

DEN 604.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ : комунални кука со uncluttered дизајн обезбедува доброто начин да се организира дневни работи како пешкири, капи, торби, loofahs, фармерки и кошули за лесен пристап.ВНИМАТЕЛЕН ДОВОЛНО РАСТОЈАНИЕ : две куки простор 2-15/16" (75mm), им овозможи подобро сушење влажни крпи без зачестеноста нагоре, 1-9/16"(40mm) длабоко помеѓу базата и кука за пошироката објекти.СОЛИДНА & ПРЕМИУМ ИЗГРАДБА : изработени од квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 со богата бранеа злато заврши, строги полирање процес и таписерии изработка за rustproof и издржливи перформанси.ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ БЕЗ ПАЃА НАДВОР : десна аглеста куки за лесно да виси до работи, крпи остане во место без лизгање исклучување, сите рабови се deburred без ризик од пирсинг ткаенини.ПРОСТОР SAVER & БЕЗБЕДНА ПРИЛОГ : соодветна големина не заземаат многу простор, тоа е разноврсна и се надополнуваат за повеќето места, дебели и цврсти монтажа на систем за екстра набитост ако сидро правилно.Ве молиме оставете малку димензионални отстапување се должи на рачно мерење.Може да биде малку боја аберација поради различни монитори и светлина влијание.Материјал : нерѓосувачки челик SUS304.Заврши : бранеа gold.Net Тежина : 0.27 lb. (122g).Висина на поставените Крај : 9/16" (14mm).Растојанието Помеѓу Куките : 2-15/16" (75mm).Целокупната Димензии (должина * длабочина * висина) : . 3-11/16" x 2-3/4" x 1-1/4"(94 x 70 x 32-милиметри).Инсталација Тип : ѕид.Пакет Листата : крпа кука 2 КОМПЈУТЕРИ, хардвер монтажа 2 ПАКЕТ.

Избор на купувачот..