• Ново
Црна Кањонот Сомот Романса Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел
zoom_in

Црна Кањонот Сомот Романса Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

DEN 1221.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мирис : Кадифе Романса (Цитрус, Мешано овошје, Килибар, се Зголеми со Пачули и Бел мошус).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Кадифе Романса (Цитрус, Мешано овошје, Килибар, се Зголеми со Пачули и Бел мошус).

Избор на купувачот..