• Ново
2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети
zoom_in

2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Она што ќе добиете : 2m, доволно долго за да се намали кој било облик според вашиот сопствен избор; И обилна количина може да ги задоволи вашите разни украсување потреби【Што треба да се подготват 2 cr2032 3v копчето батерии со себе】.Божиќ тематските дизајн : на DIY занает панделки се дизајнирани со црвени и бели модели, симпатична и класика, што може да се широко се применува во многу важно фестивали, како Божиќ и Нова Година е Ден, со што ќе силна празнична атмосфера, и тоа многу на забава во партијата.Сигурен материјал : Божиќ жичен работ лентата е главно направени од сатен, лесно и удобно да се допре, не е лесно да се скрши или да се деформира, обезбедување на вас со убав користење искуство; Што повеќе, тоа може да се пакуваат во ролни, лесно за вас да се носат и продавница без преземањето премногу простор, со многу удобност во вашиот живот.Повеќенаменски панделки : со класичен бои и дизајни, на DIY занает завиткување алатници може да се широко се применува за различни DIY занаети, како подарок завиткување, цвет аранжман, облека орнаменти дизајнирање, елка украси, флорални лакови одлуки, Божиќ венец, farmhouse оркестарот, гарланд, скалила итн.Лесно да се применуваат : како симпатична панделки се широки и доволно долго, можете лесно се сечат во било форми, како сакате, лесен и удобен за вас да се користи; Згора на тоа, со помош на работ на жица, можете да се наведнуваат на нив во вашата посакувана форма, која може да се чува 3 D државата, правење на вашиот предмети повеќе таписерии и око-фаќање.

Избор на купувачот..