• Ново
Замена на Далечинскиот Управувач за Пионер MVH-AV170 MVH-AV285BT MVH-AV280BT MVH-AV290BT MVH-AV180 Автомобил CD DVD RDS AV Приемник
zoom_in

Замена на Далечинскиот Управувач за Пионер MVH-AV170 MVH-AV285BT MVH-AV280BT MVH-AV290BT MVH-AV180 Автомобил CD DVD RDS AV Приемник

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Замена на Далечинскиот Управувач за Пионер MVH-AV170 MVH-AV285 BT MVH-AV280 BT MVH-AV290 BT MVH-AV180 Автомобил CD DVD RDS AV Приемник.Замена на далечинскиот управувач, не е оригинална, но добро работат како добра како и оригиналот.Не програмирање е потребен, само се стави нови батерии и таа е подготвена да работи добро.Напојување : 2 X 1.5 V AAA Алкална Batteryies ( не се вклучени) !.Тестирање пред превозот !Било какви прашања или проблеми, ве молам само да не контактирате !.Замена на Далечинскиот Управувач за Пионер MVH-AV170 MVH-AV285 BT MVH-AV280 BT MVH-AV290 BT MVH-AV180 Автомобил CD DVD RDS AV Приемник.

Избор на купувачот..