• Ново
YYDS Стои Полица 3 - Полица Свитлива Триаголен Полица Тешки Shelving Единица за Складирање Чување Полица Организатор Багажник, Црна Рек Полица
zoom_in

YYDS Стои Полица 3 - Полица Свитлива Триаголен Полица Тешки Shelving Единица за Складирање Чување Полица Организатор Багажник, Црна

DEN 1010.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Едноставен, стилски дизајн : уникатен отворена полица дизајн погоден за секоја соба дека треба дополнителни складирање простори. ➤ Производ Димензии : 13. 8 x 13. 8 x 33. 5 инчи (Dxšxv).Преклопната ширина е 3 инчи.Инсталација метод : бесплатна инсталација, без потребни алатки. ➤ 3 - полица Свитлива shelving единица за вашата кујна, канцеларија, гаража, и повеќе.Свитлива кога не е во употреба, погодно за чување и транспорт. ➤ Тешки - Должност челик со црна - обложена хром финиш, изградена на трајни челик, стилски shelving единица нуди најдоброто од двата солиден сигурност и модерен изглед. ➤ Кујната или провизии : лесен пристап простор за кујнски апарати, конзервирана стоки, најголемиот дел предмети, и мешање на садот.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи!➤ Спецификација : Свитлива полица Производ материјал : јаглероден челик/ полиестер боја на Производот тежина : околу 5kg Features : свитлива, погодно за складирање➤ Големина : 35cm x 35cm x 85cm( должина x ширина x висина)Боја : Црна Број на подови : 3 подови Инсталација метод : бесплатна инсталација, нема алатки бараат Соодветен простор : кујна, спална соба, балкон, канцеларија и дневна соба за складирање багажник, итн.➤ Пакување листа : 1 X три - слој полица + прирачник( не вклучувајќи го прикажува животот производи) Дневна соба : attractively екранот растенија, семејни фотографии, и дома декор Гаража или подрумот : организирање на алатки и материјали и ослободување на кат и од работниот простор Dorm соба : додадете вредни вертикална складирање и чува потребните материјали, закуски, и учебници уредно организиран и лесно достапни УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ако имате било какви прашања за овој производ , само се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволително решение во рок од 24 часа.

Foldable shelf :
Product material:
carbon steel/ polyester paint
Product weight:
about 5kg
Features:
foldable, convenient storage
➤ Size:
35cm x 35cm x 85cm( length x width x height)
Colour:
Black
Number of floors:
3 floors
Installation method:
free installation, no tools required
Suitable space:
kitchen, bedroom, balcony, office and living room storage rack, etc.
➤ Packing list:
1X three- layer shelf + manual( not including the displayed life products)
Living room:
attractively display plants, family photos, and home decor
Garage or basement:
organize tools and supplies and free up floor and work space
Dorm room:
add valuable vertical storage and keep supplies, snacks, and textbooks neatly organized and easily accessible
CUSTOMER SERVICE:
If you have any questions about this product , just feel free to contact us to get a satisfactory solution within 24 hours.

Избор на купувачот..