• Ново
ENHONGDZ QPADA Отворено Птица Бања Сад Смола Пиедестал Декорација за Двор Градина Фидер Надвор Оркестарот Најдобар Подарок
zoom_in

ENHONGDZ QPADA Отворено Птица Бања Сад Смола Пиедестал Декорација за Двор Градина Фидер Надвор Оркестарот Најдобар Подарок

DEN 1032.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 15.3x10.7x21.5cm.Совршен занает на уметноста за патио, тремот и такви.Декоративен уредување парче да благодат било двор или градина.Привлекување на повеќе птици да се направи вашата градина полна со виталност.A thoughtful подарок за семејство, пријатели и оние кои се птица љубовници или љубителите на природата.Спецификација : Материјал : Resin Size : 15.3x10.7x21.5cm Package се Вклучени : 1 x Птица Feeder Notes : 1. Ве молиме дозволено мала разлика поради прирачник за мерење, ви благодариме!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Почитувани купувачи, кога ќе примите нашите производи, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Material:
Resin
Size:
15.3x10.7x21.5cm
Package Included:
1 x Bird Feeder :
Notes:
1. Please allowed slight differences due to manual measurement, thank you! :
2. Due to the difference between different monitors, please understand that the picture may not reflect the actual color of the item. :
Dear customer, when you receive our products, if you have any questions, you can contact us by email, and we will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Избор на купувачот..