• Ново
Кујнски Мијалник Тапа Абсорбента Мат,Тапа Поздравниот Catcher Wrapround Потоне Поздравниот Стража,Микрофибер Крпа Јадење Сушење мат,Вода Капе Catcher,Потоне Заштитници за Ку
zoom_in

Кујнски Мијалник Тапа Абсорбента Мат,Тапа Поздравниот Catcher Wrapround Потоне Поздравниот Стража,Микрофибер Крпа Јадење Сушење мат,Вода

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Двојно Двострано Циклус Ткаенини : мекото крзно бамбус ткаенина врвот + микрофибер крпа дното.Идеално Решение на Прскање Вода : најдобар начин да се задржи водата дамки од добивање на вашиот нерѓосувачки челик потоне од славина.Совршено да се Вклопи во вашиот Тапа База : 17" x 5.3" x 0.25", Ø2.50 Дијаметар Тапа Дупка.Многу Подебели : ажурирано 4mm супер абсорбента сунѓерот јадро.Широк спектар на апликации : совршен за потоне славина на кујната, кафе, бар, ресторан, бања и RV.тапа поздравниот catcher потоне поздравниот guard вода абсорбента мат јадење сушење мат сушење мат кујна контра потоне заштитници кујнски мијалник.

Избор на купувачот..