• Ново
Лаванда Кат Почиста - 2 Литарско Шише Рефил
zoom_in

Лаванда Кат Почиста - 2 Литарско Шише Рефил

DEN 1466.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лимон Infiniti Кат Почиста доаѓа во 2 Литарско Шише.Се користи за да рефил на Обновливи 450 ML Шише вклучени со Infiniti Почиста Стартер Сет.Лимон Кат Почиста е мирис слободни.Infiniti Кат средства за Чистење се најдобри користи за различни видови на готови тротоарите вклучувајќи плочи, винил, камен, ламинатни, линолеум и дрвени предмети.Не може да се користи на други подови како свежо или подмачкана восок подови, не-запечатени плочки, или carpeted подови.

Избор на купувачот..