• Ново
AOOF Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре со Капак Канти за Отпад Корпа за Чување на Отпадот Wastebucket за Office Home Бања, Кујна (Боја : Бела)
zoom_in

AOOF Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре со Капак Канти за Отпад Корпа за Чување на Отпадот Wastebucket за Office Home Бања, Кујна

DEN 768.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

- Ѓубре може да можат да бидат обесени на кујнската врата, кабинет вратата, провизии врата, фиока, автомобил, или било каде на друго место. - Тоа е не-токсични и невкусна, цврсти и издржливи.Можете да ги користите виси корпата за ѓубре за долго време. - Лесно да се инсталира, Само приложување на корпата за ѓубре да било кабинет фиоките или вратите.Кога ќе готвење храна, сечење и dicing работи, не треба да се отвораат и затвораат кабинет вратата постојано со твоите влажни раце, во споредба со ѓубре под мијалникот.Пакет се вклучени : . 1 X корпата за ѓубре.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : бела, gray Size : како на сликата shows Fit за кабинет вратата дебелина : 2.9 cm (1.1")Карактеристики : - ѓубре може да можат да бидат обесени на кујнската врата, кабинет вратата, провизии врата, фиока, автомобил, или било каде на друго место.- Тоа е не-токсични и невкусна, цврсти и издржливи.Можете да ги користите виси корпата за ѓубре за долго време.- Лесно да се инсталира, Само приложување на корпата за ѓубре да било кабинет фиоките или вратите.Кога ќе готвење храна, сечење и dicing работи, не треба да се отвораат и затвораат кабинет вратата постојано со твоите влажни раце, во споредба со ѓубре под мијалникот.Пакет се вклучени : 1 X корпата за ѓубре.

Избор на купувачот..