• Ново
HXiaoF Титаниум Коси Главата Завртки M8x15 20 25 30 35 40 45 50 70mm Копче Ti Завртка за Мотор MTB/Патот Велосипед Додатоци (Боја : Сина, Должина : 70mm, Навој Дијаметар : М8)
zoom_in

HXiaoF Титаниум Коси Главата Завртки M8x15 20 25 30 35 40 45 50 70mm Копче Ti Завртка за Мотор MTB/Патот Велосипед Додатоци (Боја

DEN 1941.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЗАВРТКИ КОИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашата Пан Глава на Машина Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор.Тип : Коси Главата Завртки.Големина : М8×15 20 25 30 35 40 45 50 70mm.Материјал : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски.Клуч Големина : Користете 6mm Ален Копче.Титаниум Коси Главата Завртки M8x15 20 25 30 35 40 45 50 70mm Копче Ti Завртка за Мотор MTB / Патот Велосипед Accessories Specification : Тип : Коси Главата Bolts Size : М8×15 20 25 30 35 40 45 50 70mm Material : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Alloy Wrench Големина : Користете 6mm Ален Key Thread дијаметар : 8mm Pitch:1.25 mm Head дијаметар : 13mm Head Висина:8mm Color:Титаниум/ Виножито/ Црна/ Gold/ Сино Color Package Содржина : 1x М8 Титаниум Гром.

Type:
Taper Head Bolts
Size:
M8×15 20 25 30 35 40 45 50 70mm
Material:
6AL/4V(TC4)Titanium Alloy
Wrench Size:
Use 6mm Allen Key
Thread diameter:
8mm
Pitch:1.25mm :
Head diameter:
13mm
Head Height:8mm :
Color:Titanium/ Rainbow/ Bl​ack/ Gold/ Blue Color :
Package Content:
1x M8 Titanium Bolt :

Избор на купувачот..