• Ново
Искрен Куче столче Покрива со Мрежа Прозорец,Куче седиште Покрие со Страна Размавта за Автомобили, Камиони, и Suv е - Водоотпорен & Nonslip Милениче Седиште Покритие за Bac
zoom_in

Искрен Куче столче Покрива со Мрежа Прозорец,Куче седиште Покрие со Страна Размавта за Автомобили, Камиони, и Suv е - Водоотпорен

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одличен дизајн, со Видлив Мрежа Прозорец : куче седиште покрие со мрежа прозорец обезбедува подобра циркулација на воздухот за вашето куче и да им помогне на вашето куче да се намали напнатоста и да остане мирна кога патувате. 100% Водоотпорни Куче Седиште Покрие со Страна Размавта : да се спречат бавни дамки, мириси, и повеќе.Кучето седиште маска направена од 600 D оксфорд со PVC облога, тоа е 100% водоотпорни, држи вашиот автомобил седиште од било течност, нечистотија, косата & крзно.итн.Интересен Дизајн и Лесно да се Инсталира&Исчисти : Патент и џеб во Предни и слободни милениче сигурносен појас.Passanger и домашни миленици може да седи на задното седиште.Куче столче опфаќа е лесно да се инсталира во рок од 2 минути, и Лесно да се чисти од машина.Одлична Големина Милениче Седиштето на Корица : Големина - 60" W x 64" L може да се заштити вашиот backseat многу добро, пет backseat покритие одговара за повеќето автомобили,камиони,и SUV е.Здрав и се Лизга-отпорни, така што тоа останува во место : nonslip поддршка и седиште подлога за да се спречи седиштето маска од лизгање наоколу.И еден бесплатен сигурносен појас може да ја вметнете велкро отвори, сите може да се задржи вашето домашно милениче безбедно.

Избор на купувачот..