• Ново
Niaviben Електрична четкичка за Заби за Возрасни услужни Влакната Водоотпорен со 3 PC Четка за заби Замена Глави (Без Батерија) Розова
zoom_in

Niaviben Електрична четкичка за Заби за Возрасни услужни Влакната Водоотпорен со 3 PC Четка за заби Замена Глави (Без Батерија) Розова

DEN 2373.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✤Во споредба со рачни четки за заби, плакета отстранување стапка е до 7 пати.Висок чистење фреквенција : 19800 пати/минута најмногу. ✤На IPX7 водоотпорен функција го прави чистење под славина полесно.Единствена брановидна влакната на чистење на непцата и тешко да се постигне места. ✤.Високо-квалитетни и високо-густината на влакната : Antibac terial и издржливи, оди длабоко во мудроста забите и непцата празнини, брзо се чисти де ntal плак.начини на ефикасно чистење : Тоа е многу корисно за чистење на заби и белење на заби, четка за заби ги исполнува вас и вашето семејство е различно предност. ✤Целото тело водоотпорен слој кој може да се мијат директно.За 30 дена (два пати на ден, 2 минути секое време), па не се грижи за полнач кога се патува.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Избор на купувачот..