• Ново
Кориснички Единствена Боја на Логото Рекламирање Знак Филмови за Лого Проектор Знак 37X26mm
zoom_in

Кориснички Единствена Боја на Логото Рекламирање Знак Филмови за Лого Проектор Знак 37X26mm

DEN 310.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дебелина 1 MM.Материјал : стакло, кварц.Единствена боја на светлина филмови производство ефекти на парична казна, светла дизајн содржина ефект, увозот на обложени стакло материјали, долг живот, 10 години без промена на бојата.Избор на боја може да изберете само од картичка светлина филмови бои (бела не се вклучени).Применливи за светилки подолу 200 W (со исклучок на 200 W).Големина : Надворешниот дијаметар 37mm x внатрешен дијаметар 26mm.Дебелина 1 MM Материјал : стакло, кварц Единствена боја на светлина филмови производство ефекти на парична казна, светла дизајн содржина ефект, увозот на обложени стакло материјали, долг живот, 10 години без промена на бојата.Избор на боја може да изберете само од картичка светлина филмови бои (бела не се вклучени).Спецификација Применливи за светилки подолу 200 W (со исклучок на 200 W) Големина : Надворешниот дијаметар 37mm x внатрешен дијаметар 26mm.

Избор на купувачот..