• Ново
YZONG Милениче Автомобил задното Седиште Маска, Водоотпорен Не се Лизга Куче Hammock,Полиестер Крупни Влакна Текстил Куче задното Седиште Капак,на Задното Седиште Опфаќ
zoom_in

YZONG Милениче Автомобил задното Седиште Маска, Водоотпорен Не се Лизга Куче Hammock,Полиестер Крупни Влакна Текстил Куче задното

DEN 1874.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

■МАТЕРИЈАЛ : Полиестер крупни влакна, дебели водоотпорен оксфорд ткаенина, високо квалитетни пластични тока.Спецификација : 135*135 (CM), погоден за повеќето автомобили, камиони, автомобили, спортски автомобили, не само за кучиња, но исто така и за децата , мажи, жени. ■ЗДРАВ И да НЕ се ЛИЗГА, ЧУВАЈТЕ ГО НА МЕСТО : не се лизга поддршка и седиштето на носителот да се спречи седиштето маска од лизгање; количка за складирање кога не е во употреба, без простор на сите!. ■ВОДООТПОРЕН И АНТИ-ВАЛКАНИ СЛОЈ ДИЗАЈН : ПВЦ водоотпорен слој на грбот, водоотпорен индекс 10000, може да се заштити вашиот седиште од било течност, нечистотија, коса и кожа, избришете ја со влажна крпа за да ја исчистите површината. ■ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА : Отворете го пакувањето и вадење на пет кола седиште перница.Само тока на тока околу потпирачи за глава и директно да го стави на автомобил стол.Тоа е лесно да се работи, и лесно да се разбере. ■ЗДРАВЈЕТО И ХИГИЕНАТА : миленичиња има својство на отстранување на влакна.Откако автомобилот е ставен на пет кола седиште перница, автомобилот седиште перница може да се спречи од тоа да биде покриен со пет првут, која носи се повеќе чист и удобен живот на сопственикот.Домашно милениче Седиште Покрие - заштитете го вашиот автомобил подобро!Дали ви се допаѓа патување со автомобил со вашето домашно милениче?Но, можеби се грижите за нечистотија и домашно милениче коса во вашиот автомобил седиште.Ние може да ви помогнат да се реши овој проблем!Нашето Седиште опфаќа се специјално направени за да го издржат кучиња од сите големини.Мали, средни или големи, возрасните и постарите dogs How да се спречи вашето домашно милениче од правење на вашиот автомобил валкани?Ние ги користиме 4 слој материјал вклучуваат 600 D оксфорд ткаенина + PP памук + 210 D оксфорд ткаенина + Anti-Sip ПВЦ нето : Оксфорд ткаенина е многу силна, анти-животинско нула материјал.И тоа се водоотпорни и отпорни на нечистотија.Crumbs, spills, кал и сите нечистотија миленичиња и деца се донесе заедно со возило се сите заробени на седиштето капак.Вашиот автомобил кожа и текстил остане свеж и чист.Ние сакаме сите кучиња да се доживее на удобност, релаксација и леснотијата да се биде на патот што ќе се изгради спомени заедно!.

135*135 (CM), suitable for most cars, trucks, cars, SUVs, not only for dogs, but also for children , men, women. :

Избор на купувачот..