• Ново
3D се Зголеми Многу Шарени Риби во Океанот Порцелански Плоча, 8
zoom_in

3D се Зголеми Многу Шарени Риби во Океанот Порцелански Плоча, 8

DEN 303.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакетот висина е 0.8 инчи.Пакетот должина е 9.0 инчи.Пакетот ширина е 12.0 инчи.Направен во САД.Овие Плочи се направени од бел порцелан, во кој две 24k златни венчиња.Добро е да се даде како подарок по повод посебна личност или настан.Стојат вклучени.Декоративни употреба.Произведени во сад.

Избор на купувачот..