• Ново
Aexit Нерѓосувачки Челик Подлошки Сплит Заклучување на Пролетта за Миење Завртка ket М4 Внатрешна Рамни Подлошки Дијаметар 21pcs
zoom_in

Aexit Нерѓосувачки Челик Подлошки Сплит Заклучување на Пролетта за Миење Завртка ket М4 Внатрешна Рамни Подлошки Дијаметар 21pcs

DEN 1701.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Подели Миење; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 5g; Пакет Содржина : 21pcs x Сплит за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Надворешниот Кол : 6mm/0.24".Дебелина : 1mm/0.04".Внатрешен Дијаметар : M4/0.16".b309202008122377.

Избор на купувачот..