• Ново
ontto Милениче Седиште Покритие за Автомобил Backseat Водоотпорен Куче седиште Мат Покрива со Страна Клапи Црна
zoom_in

ontto Милениче Седиште Покритие за Автомобил Backseat Водоотпорен Куче седиште Мат Покрива со Страна Клапи Црна

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Домашно милениче седиште покрие(се вклопат за повеќето автомобил задното седиште,како автомобили, камиони, и suv е итн.) : чувајте ги вашите миленичиња безбедно за време на патувањето и заштита на задното седиште од оштетување и гребење, да ги задржи на автомобилот седиште чист и слободен од домашно милениче коса, фекалии, прашина, нечистотија, итн.Големина : 147cm(должина),137cm(ширина),40cm(висина).укината големина : 34cm*30cm*9cm.тежина : 1.4 kg.Ве молиме бидете сигурни дека оваа големина е она што ви треба, пред купување.Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина,pvc облога.мат се дизајнирани со solation мрежа (мрежа ви овозможува да се види кучето) и чување на џеб на страната Клапи.(ве молиме проверете левата слика).Карактеристики : Тоа е да се носат отпорни, отпорни на абење и дамка отвратителен и водоотпорен.Лесно да се инсталира и чиста : одредување на столче маска со прилагодливи брзо ослободување тока.Домашни миленичиња седиште покритие за автомобил на задните седишта ,мрежа прозорецот на страната на капакот дава на вашето домашно милениче простор за сопствена.Мрежа прозорецот не само што обезбедува доволна циркулација на воздух, но исто така им овозможува на вашето домашно милениче да се види од задното седиште со тоа намалување на вознемиреноста за време на јавањето ,во исто време, исто така, ќе видите статусот на вашето домашно милениче.

Избор на купувачот..