• Ново
6 инчен RG188 ДИГИТАЛНА ТВ Пал Машки да TNC ЖЕНСКИ BULKHEAD Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД
zoom_in

6 инчен RG188 ДИГИТАЛНА ТВ Пал Машки да TNC ЖЕНСКИ BULKHEAD Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД

DEN 363.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

РГ-188. Конектор 1 - ДИГИТАЛНА ТВ Пал Машки.Конектор 2 - TNC ЖЕНСКИ BULKHEAD. 6 инчи.Брзи Превозот Од САД!. 6 инчен RG188 ДИГИТАЛНА ТВ Пал Машки да TNC ЖЕНСКИ BULKHEAD Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Висок Квалитет, Брзо САД Превозот.

Избор на купувачот..