• Ново
Schlage Комерцијални AL50PDJUP625 АЛ Серија Одделение 2 Цилиндрични Заклучување, Влез/Канцеларија Функција Притисни Копче за Заклучување, Јупитер Лост Дизајн, Светла Хром Ф
zoom_in

Schlage Комерцијални AL50PDJUP625 АЛ Серија Одделение 2 Цилиндрични Заклучување, Влез/Канцеларија Функција Притисни Копче за Заклучување,

DEN 4439.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

УЛ Наведени за 3 час оган вратата.C123 Еверест keyway со (2) никел сребро намалување на копчиња.Вратата опсег 1-3/8" - 1-7/8". 1/2" Фрли.Ладно валани челик, машински и навој центри, и заклучување ореви спречите олабавување на lockset од страна на безбедно bolting шасија на вратата.Во Schlage знаеме дека секој производ ќе се определи мора да застане за постојана употреба, при исполнување на вашите потреби за безбедност на секое ниво.Нашите АЛ-Серија брави се дизајнирани да ја испорача АДА согласност достапност и постојани, сигурен перформанси.На АЛ-Серија е најдобро за објекти со средни до високи протокот на сообраќај, како што се внатрешни работи, канцелариски врати, банки, малопродажба простори и хотел гостин области.Со Оценка 2 ANSI рејтинг, и стилови и бои за да одговараат на вашата зграда е дизајн, АЛ-Серија се вклопува во право, каде што треба тоа.

Избор на купувачот..